Kulinarne zmiany na kampusie

W rozpoczynającym się właśnie nowym roku akademickim, studentów i pracowników czekają zmiany w organizacji oferty kulinarnej na kampusie. Dotychczasową stołówkę w budynku D oraz Klub Studencki Simplex zastąpią dwa Food Trucki o intrygujących nazwach „Lekka szama” i „Ugotowane”. Samochody zaparkowane będą w okolicach Simplexu, a w ofercie znajdziemy zupy, pierogi, sałatki i kanapki.

Reorganizacja jest spowodowana wygaśnięciem, z dniem 1 października br.,  umowy najmu stołówki z firmą Nelson i koniecznością znalezienia nowego najemcy. Mamy nadzieję, że społeczności akademickiej przypadnie do gustu konsumpcja w „pięknych okolicznościach przyrody”

Bufety w budynkach P i CKU funkcjonują bez zmian.
Zobacz PORTAL

Pierwsi klienci w obiektywie Piotra Karolczaka