Noc Laboratoriów 2018

Firma Nokia Networks jest organizatorem wydarzenia Noc Laboratoriów.noc_laboratoriow_pantone_kopia
Jest to już czwarta edycja tego projektu.  W ramach Nocy Laboratoriów wrocławskie firmy i organizacje zapraszają mieszkańców stolicy Dolnego Śląska do zwiedzania przestrzeni, w których na co dzień trwają prace badawcze nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami w obszarach technologii, chemii, biologii i innych obszarów nauki. Wszystkich spragnionych wrażeń i chętnych do odkrywania tajników nauki zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie.

W 2017 roku do projektu przystąpili także pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, działający na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym.

zdjęcia z IV edycji Noc Laboratoriów

Film z wizyt u współorganizatorów podczas Nocy Laboratoriów (relacja z Uniwersytetu Ekonomicznego rozpoczyna się w 3,47 minucie filmu)

Strona główna projektu Noc Laboratoriów 2018

Propozycje programu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu