Serwis informacyjny o reformie szkolnictwa na UEwroc

uczelnia_2.0_

Zapraszamy na stronę dedykowaną rozwiązaniom formalnym i merytorycznym wynikającym z wprowadzenia Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018 poz. 1668).

Wprowadzenie Ustawy 2.0 wiąże się z wieloma pracami legislacyjnymi, organizacyjnymi i zarządczymi wymagającymi współdziałania na poziomie całego Uniwersytetu. Rozwiązania zawarte w Ustawie dają naszej Uczelni ogromną szansę na wprowadzenie zmian, które docelowo sprzyjać będą rozwojowi nauki i dydaktyki, budować pozycję ewaluacyjną, wspierać procesy awansowe, a przede wszystkim wzmacniać inicjatywy społeczności naszej Uczelni ukierunkowane na tworzenie prestiżowego Uniwersytetu.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z informacji umieszczanych na tej stronie, informacji przygotowywanych przez zespół osób zaangażowanych w rozwój naszej Uczelni.

Adres WWW: https://www.ue.wroc.pl/uczelnia/18746/uczelnia_2_0.html