Druga odsłona BIPS (STUDENCI) – zapraszamy do II edycji Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów

bips_logo

BIZNESOWY INDYWIDUALNY PROGRAM STUDIÓW - EDYCJA 2

Droga Studentko/ Drogi Studencie,

przed nami druga edycja innowacyjnego projektu dydaktycznego - zapraszamy do przygody z BIPS!

Czym jest BIPS?

BIZNESOWY INDYWIDUALNY PROGRAM STUDIÓW to autorski projekt Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zapoczątkowany w 2017 roku, realizowany w triadzie STUDENCI-NAUKA-BIZNES. To projekt, który ma na celu przyspieszenie Twojego rozwoju osobistego, społecznego i zawodowego poprzez większe zindywidualizowanie ścieżki kształcenia, przy jednoczesnym wsparciu dwóch doświadczonych opiekunów - mentora biznesowego oraz certyfikowanego tutora akademickiego. BIPS to praca nad projektami indywidualnymi i zespołowymi oraz możliwość tworzenia społeczności osób aktywnych, zaangażowanych, rozwijających swoje kompetencje w sposób świadomy. Osób, które z pasją i wytrwałością dążą do wyznaczonych celów.

Dla kogo jest BIPS?

Do drugiej edycji projektu zapraszamy studentów studiów stacjonarnych, którzy w semestrze letnim 2018/2019 będą na 2 roku I stopnia (4 semestr studiów licencjackich) lub 1 roku II stopnia (2 semestr studiów magisterskich). BIPS skierowany jest do:

Co daje BIPS?

Co w tym szczególnego?

BIPS to współpracująca ze sobą społeczność studentów, mentorów i tutorów.
BIPS to praca w triadzie nad rozwojem kompetencji i przyspieszeniem kariery zawodowej studenta.
BIPS to program świadomego uczenia się, a nie nauczania.
BIPS to wyjątkowe 3-semestralne doświadczenie.
BIPS to najlepsza okazja do weryfikowania swoich pomysłów na własny biznes.

Jeżeli czujesz, że projekt jest dla Ciebie - zapraszamy do aplikowania. Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziesz na stronie: www.bips.ue.wroc.pl. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30.11.2018.

bips@ue.wroc.pl

18.10_bips