Zaproszenie na wykład pt. "Przedsiębiorstwo społeczne w działaniu"

fundacja_logodolny_slask
Serdecznie zapraszamy na wykład pt. „Przedsiębiorstwo społeczne w działaniu”, który odbędzie się dnia 3 grudnia 2018 r. w godz. 11:30-13:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w budynku E w sali nr 1. Wykład jest związany z realizacją projektu pt. „Firma społeczna – co to takiego?” (nr MDU/8/2018), skierowanego do dolnośląskiej młodzieży, którego wykonawcą jest Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wraz z Akademickim Badawczym Centrum Przedsiębiorstw Społecznych w ramach dofinansowania ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
W programie wykładu przewidziane jest zaprezentowanie istoty i charakterystyki przedsiębiorstwa społecznego, przykładów dobrych praktyk oraz wyników badań przeprowadzonych w ramach ww. projektu dotyczących działalności przedsiębiorstw społecznych w województwie dolnośląskim.