Uniwersytet Ekonomiczny kuźnią kadr menadżerskich dla gospodarki opartej na wiedzy

Nasza Uczelnia uzyskała środki na realizację Projektu pt. Uniwersytet Ekonomiczny kuźnią kadr menadżerskich dla gospodarki opartej na wiedzy współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 4.1.1. Projekt adresowany jest do studentów UE, pracowników naukowych i administracyjnych oraz potencjalnych słuchaczy studiów podyplomowych.

Projekt koncentruje się na 4 głównych obszarach:

Projekt realizowany będzie w latach 2008 – 2010, a na jego realizację Uczelnia pozyskała blisko 5 mln zł.