Szkolenia podnoszące kompetencje dydaktyczne

Zajęcia w ramach trzeciej edycji rozpoczną się w lutym 2009 r.. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z Biurem Projektu: Kampus UE, budynek L, pok.17, tel. 71 36 80 857, email: projektue@ue.wroc.pl. Szkolenia realizowane są w ramach projektu Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu kuźnią kadr menedżerskich dla opartej na wiedzy gospodarki.

Zajęcia z emisji głosu prowadzone będą w formie warsztatów w grupach maksymalnie 15 osobowych. W ramach szkolenia odbędzie się 5 spotkań po 3 godziny lekcyjne.

Zajęcia w ramach szkolenia: siła głosu w wystąpieniach publicznych, prowadzone będą w formie warsztatów w grupach maksymalnie 20 osobowych. W ramach szkolenia odbędą się 3 spotkania po 3 godziny lekcyjne.

Zajęcia są częścią Projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 4.1.1.

W imieniu zespołu projektu
dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha