Konkurs na esej w zakresie spraw miedzynarodowych

Celem konkursu jest popularyzacja problematyki spraw międzynarodowych wśród studentów szkół wyższych. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci (jednak w nie więcej niż dwóch edycjach), kształcący się zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich, w trybie dziennym, zaocznym i wieczorowym.  W konkursie nie mogą brać udziału studenci studiów doktoranckich i podyplomowych. W tegorocznej edycji konkursu proponujemy następujący temat na esej: „Doświadczenia współpracy państw Europy Środkowej (1989-2009)”

Prace na powyższy temat należy przesłać w terminie do 20 kwietnia 2009 r. na adres poczty elektronicznej konkurs@pism.pl  . Do konkursu mogą być zgłaszane eseje w języku polskim, nie przekraczające 12 tys. znaków i spacji. Autorzy esejów, którzy uzyskają najwyższą sumę punktów otrzymają nagrody pieniężne. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 maja 2009 r.
          Szczegółowa informacja na temat konkursu zamieszczona jest również na stronie internetowej Instytutu – www.pism.pl  .

Z poważaniem,

Aleksandra Karlińska