Podnoszenie umiejętności w zakresie podstawowej obsługi platformy e-learningowej Moodle

Zapisy prowadzi Biuro Projektu. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z Biurem: Kampus UE, budynek L, pok.17, tel. 71 36 80 857,  projektue@ue.wroc.pl.

Zajęcia z „Podnoszenie umiejętności w zakresie podstawowej obsługi platformy e-learningowej Moodle” prowadzone będą w formie warsztatów w grupach maksymalnie 10 osobowych. W ramach szkolenia odbędzie się 1 spotkanie - 3 godziny lekcyjne w laboratorium 311Z. Zajęcia będą odbywały się w następujących terminach:

Uczestnik szkolenia (poziom średni) powinien przynieść ze sobą nośnik danych z plikami tekstowymi oraz zdjęciami, obrazami, filmami.

W ramach szkolenia dla początkujących przewidujemy:

1. Zapoznanie uczestników szkolenia z funkcjonalnościami platformy moodle.
  2. Konfigurowanie podstawowych funkcji e-kursu.
  3. Umieszczanie na platformie zasobów.
  4. Konfigurowanie forum.

W ramach szkolenia –poziom średni przewidujemy:

1. Umieszczanie na platformie zasobów.
  2. Umiejętności w zakresie graficznej konfiguracji e-kursu.
  3. Konfigurowanie wirtualnych konsultacji – czat.
  4. Konfigurowanie słownika.
  5. Konfigurowanie funkcjonalności związanych z aktywizowaniem studentów – słuchaczy e-kursu:
    1. Quizy – testy.
    2. Zadania offline, online, prześlij plik.
  6. Konfigurowanie ocen studentów- słuchaczy.
  7. Zarządzanie e-kursem.
  8. Raporty aktywności.
  9. Dziennik ocen.

Zapisy prowadzi Biuro Projektu. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z Biurem: Kampus UE, budynek L, pok.17, tel. 71 36 80 857, email: projektue@ue.wroc.pl.

Szczegółowe informacje na temat proponowanych szkoleń (forma, tematyka) dostępne są na stronie projektu: http://projektue.ue.wroc.pl

Zajęcia są częścią Projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 4.1.1.

W imieniu zespołu projektu
dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha