Rekrutacja na studia w Kijowie

Zgłoszenia należy składać do 11 grudnia 2006 r. na piśmie w pokoju nr 511 bud. Z lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: marcin.wierzbinski@ae.wroc.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, wydział i kierunek studiów, rok studiów, informacje o znajomości języka rosyjskiego lub ukraińskiego oraz angielskiego, średnią ocen uzyskanych w toku studiów, dane kontaktowe jak adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu zostaną przekazane wszystkim kandydatom na spotkaniu, które zostanie zorganizowane po 11 grudnia 2006r. Informacja o spotkaniu zostanie przesłana do wszystkich kandydatów pocztą elektroniczną.

dr Marcin Wierzbiński
Koordynator ds. współpracy
pomiędzy Ukraińskim, Państwowym
Uniwersytetem Ekonomii i Finansów w Kijowie