Czwarta edycja projektu "Student w USA"

The Wasie Foundation z Minnesoty w USA oraz Browar Namysłów Sp. z o.o. organizują czwartą edycję projektu „Student w USA”. Nagrodą główną w konkursie jest 4 - letnie stypendium na Uniwersytecie Saint Mary’s w Minnesocie w USA.
Organizatorzy pokrywają również całkowity koszt utrzymania podczas 4 letnich studiów magisterskich oraz koszt przelotu do Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Konkurs jest skierowany do uzdolnionych studentów I roku Uczelni Wyższych regionu Dolnego Śląska i Opolszczyzny, wyróżniających się doskonałą znajomością języka angielskiego oraz zainteresowaniem kwestiami społeczno – polityczno – kulturowymi w Polsce i na świecie.

Laureatami dotychczasowych trzech edycji konkursu są studenci wrocławskich Uczelni: Marta Bujnowska (Akademia Ekonomiczna) – obecnie na SMU IV rok Biznes Międzynarodowy i Język Francuski, Jakub Kalla (Politechnika Wrocławska) – IV rok Biznes Międzynarodowy, Radosław Tomczak (Akademia Ekonomiczna) – II rok Księgowość i Marketing i Agnieszka Kadej (Uniwersytet Wrocławski) – I rok Socjologia.
Browar Namysłów Sp. z o.o. wykorzystując swój potencjał oparty na wielowiekowej historii, międzynarodowych kontaktach oraz doświadczeniu we współpracy z wieloma ośrodkami kulturowymi i opiniotwórczymi, proponuje Akademii Ekonomicznej współpracę przy organizacji konkursu, a Studentom – możliwość rozwoju personalnego poprzez zdobycie międzynarodowego dyplomu oraz poznanie amerykańskiej kultury.

Realizacja projektu będzie składała się z następujących etapów:

Koordynator projektu: Olga Suchodolska tel. stac. 77/ 4039100, kom. 605 180 760, email: osuchodolska@namyslow.com.pl

Zobacz Regulamin konkursu