Studium Języków Obcych AE w czołówce

Na IV Ogólonopolskiej Konferencji Centrów Egzaminacyjnych LCCI International Qualifications, która miała miejsce 27 listopada w Warszawie,  centrum LCCI AE zostało uhonorowane dyplomem za zajęcie X miejsca, ustępując głównie prywatnym uczelniom i prywatnym szkołom językowym.

Na II miejscu wśród wszystkich 120 ośrodków w Polsce znalazł się Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, dla którego od początku organizujemy wszystkie sesje egzaminacyjne - jest to więc w pewnym sensie również nasz powód do dumy.

Jeszcze w tym roku (w dniach 8,9 i 10 grudnia) SJO AE zorganizuje dla PUPu  kolejną sesję egzaminu ELSA i, po raz pierwszy w Polsce, nowy zupełnie egzamin FELSA.