Nie zostaniesz sam - akcja NZS

Zapraszamy wszystkich studentów AE na Światowy Dzień Walki z AIDS.  W budynku „Z” w godzinach od 9.00 do 15.00 będziecie mogli skorzystać z porad specjalistów na temat  profilaktyki i sposobów zapobiegania HIV/AIDS.

W tym dniu, w godzinach od 9.00 do 15.00, w budynku E zapraszamy na stoisko informacyjne fundacji „Życie po przeszczepie”, na którym będą rozdawane oświadczenia woli honorowych dawców organów.
Ponadto Koło Naukowe Zarządzania Kadrami „PERSONA” będzie udzielało informacji na temat wolontariatu m.in. w ramach festiwali „Creamfields”, „Futuralia” oraz „Sensation White”. Tworzona będzie także baza wolontariuszy, chętnych do uczestnictwa  w podobnych projektach.

Przez cały dzień w budynkach E i Z zbieramy dary dla domów dziecka, a w zamian za wasze dobre serca rozdajemy cukierki.
O  20.00 zapraszamy wszystkich na imprezę Mikołajkową „RED PARTY”, która odbędzie się w stołówce Akademii Ekonomicznej w budynku „D”. Obowiązuje czerwony strój.
Wstęp 3 zł.