Rekrutacja do programu 'Transekonomik' (dawniej 'Polski Erasmus')

Transekonomik to program mobilności studentów realizowany przy wsparciu Forum Uczelni Ekonomicznych. Obejmuje całosemestralną wymianę studentów w ramach porozumienia zawartego pomiędzy Rektorami zrzeszonymi w Konferencji Rektorów Uczelni Ekonomicznych. Dzięki "polskiemu Erasmusowi" studenci z Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, we Wrocławiu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie mają możliwość nauki przez cały semestr na innej uczelni.

Warunki uczestnictwa w programie, zasady rekrutacji oraz niezbędne dokumenty można znaleźć na stronie internetowej:

Koordynatorem ze strony samorządu na Uczelni jest
Bartłomiej Jędrzejko - bartlomiej.jedrzejko@samorzad.ue.wroc.pl

Na wszelkie pytania w zakresie projektu odpowiadają również:
Aleksandra Gałecka - aleksandra.galecka@samorzad.ue.wroc.pl    - Członek Prezydium FUE odpowiedzialny za projekt Transekonomik
David Kukułka -david.kukulka@psuek.pl    - Przewodniczący FUE