Nabór wniosków o przyznanie stypendiów naukowych i socjalnych dla doktorantów wydziałów NE i ZI

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu przyznawania poszczególnych rodzajów stypendiów (w tym stypendiów socjalnych, mieszkaniowych, wyżywieniowych, za wyniki w nauce, stypendiów dla osób niepełnosprawnych oraz zapomóg) wraz z formularzami wniosków oraz wymaganych załączników pojawią się na stronie Akademii Ekonomicznej w ciągu najbliższych dni.
Termin rozpoczęcia wypłat przyznanych przez Uczelnianą Doktorancką Komisję Stypendialną stypendiów: grudzień 2006 (wraz z wyrównaniem za październik i listopad br.)