Stypendia doktorskie i habilitacyjne

Zapraszam Wszystkich Pracowników Naszej Uczelni zainteresowanych otrzymaniem stypendium doktorskiego lub habilitacyjnego do składania wymaganych dokumentów do Sekcji Badań Naukowych i Ekspertyz Gospodarczych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2010 r.
Wymagania oraz dokumentacja, które są niezbędne dla uzyskania stypendium określone zostały w „Regulaminie przyznawania stypendiów habilitacyjnych, doktorskich nauczycielom akademickim ze środków własnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”, który został wprowadzony Zarządzeniem nr 45/2010 Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z dnia 6 września 2010 r.

Dyrektor Biura Nauki i Współpracy z Gospodarką
Maria Wanda Kopertyńska