Experience PwC

www.experiencepwc.pl

Experience PwC to interaktywny konkurs przeznaczony dla studentów III roku studiów licencjackich, III, IV i V roku  jednolitych studiów magisterskich, a także I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów wyższych zainteresowanych tematyką finansów, rachunkowości lub prawa podatkowego. W minionych pięciu edycjach tego konkursu, wyłoniliśmy już ponad 50 laureatów, którzy zostali nagrodzeni praktykami w naszej firmie.

Na konkurs składają się trzy etapy. Pierwszy z nich to test on-line dotyczący wybranego przez uczestników obszaru: audytu, doradztwa podatkowego lub doradztwa finansowego. Osoby z najwyższym wynikiem z testu, zaprosimy do drugiego etapu, którym będzie case on-line z jednej z powyższych dziedzin.

Autorzy najlepszych rozwiązań, zostaną zaproszeni na Konferencję Finałową. Jej uczestnicy będą musieli zmierzyć się nie tylko ze studium przypadku, ale także wykazać się umiejętnością pracy w zespole w trakcie interaktywnego zadania grupowego.
Jednak praca to nie wszystko! Konferencja Finałowa to także czas spędzony na wspólnej dobrej zabawie!

Czekają na Ciebie m.in.: praktyki w PricewaterhouseCoopers, wycieczka zagraniczna, kursy językowe, zestawy publikacji i wiele innych nagród!

Kalendarz tegorocznej edycji Experience PwC:

Więcej informacji na www.experiencepwc.pl   oraz www.pwc.com/kariera
Partnerzy konkursu: empik school, Wydawnictwo Naukowe PWN
Patroni Medialni: Eurostudent, Forward, kariera.com.pl Magiel, Manko, students.pl