VII edycja konkursu EY Financial Challenger

VII edycja konkursu EY Financial Challenger
Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was liczne studia przypadków, które pozwolą Wam wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach. Pracując w 3- lub 4-osobowych zespołach będziecie mieć możliwość przeprowadzenia transakcji sprzedaży/kupna spółki, wykonania wyceny oraz przygotowania analiz finansowych.

Zadanie konkursowe będzie przesyłane do zarejestrowanych Zespołów od dnia 25 października 2010. Więcej informacji na stronie internetowej www.ey.pl

Dodatkowo możesz nas spotkać 4 listopada (czwartek) na Uniwersytecie Ekonomicznym w budynku E. Przygotowaliśmy dla Ciebie konkursy z nagrodami.

Przyjdź i dowiedz się więcej!