Wybory do Rady Uczelnianej Samorządu Studentów - zgłoszenia do 7 listopada

Wybory do Rady Uczelnianej Samorządu Studentów - zgłoszenia do 7 listopada.

RUSS jest organem reprezentacyjnym Samorządu Studentów, nadzorującym działalność statutową wszystkich organizacji, stwarzającym studentom możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach życia naukowego i kulturalnego.

Teraz także Ty możesz decydować, co dzieje się na Twojej uczelni! Sprawdź się jako koordynator największych projektów Uniwersytetu Ekonomicznego, rozwijaj swoje umiejętności i zainteresowania, zawieraj nowe znajomości i poszerzaj kontakty.
Dajemy Ci możliwość realizacji najśmielszych pomysłów - wykorzystaj ją!

Misją RUSS jest: Inspirować i wspierać studentów w ich rozwoju, kreować postawy obywatelskie oraz aktywizować społeczność akademicką!

Aplikuj już dziś, składając osobiście formularz zgłoszeniowy wraz z kserokopią legitymacji studenckiej do biura RUSS (poziom -1, D.S. Ślężak, wejście od strony wejścia do D.D.S.).

Termin składania zgłoszeń i rezygnacji mija 7.11.2010. Rezygnacja z kandydowania w wyborach następuje poprzez odbiór złożonego wcześniej formularza.

APLIKUJ TERAZ  http://www.samorzad.ue.wroc.pl/formularz-zgloszeniowy-RUSS.doc