Franczyza kluczem do sukcesu

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu „Franczyza kluczem do sukcesu”, która odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, dnia 24 listopada 2010 od 10.00 w bud. P

Inicjatywa ta ma na celu zaprezentowanie audytorium istotę franchisingu, jako ciekawego i  perspektywicznego sposobu na sukces w biznesie. Uczestnicy dowiedzą się także, dlaczego franczyza jest jedną z najbezpieczniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej.
Patronat merytoryczny nad konferencją objęła Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych.
Patronat medialny zapewnia Magazyn Puls Biznesu, portal internetowy franczyzawpolsce.pl. pb.pl. Naszymi partnerami medialnymi są również tygodnik Angora, Bankier.pl, Inwestycje.pl, GB.pl, IPO.pl.

Sponsorem głównym konferencji jest Europejskie Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o.

Na konferencji Pan Andrzej Krawczyk z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, czołowy specjalista, doradca dla uczestników rynku franczyzy w Polsce, przedstawi materiały w formie prezentacji opisującej następujące aspekty:

-  Aktualny stan rozwoju rynku franchisingu w Polsce
-  Szanse i zagrożenia wynikające z podjęcia decyzji o rozwoju systemu franczyzowego
-  Praktyczne informacje ułatwiające kandydatom na franczyzobiorców podjęcie właściwej decyzji przy wyborze oferty franczyzowej.

W drugiej części konferencji audytorium pozna praktyczne rozwiązania w dziedzinie systemów franczyzowych z różnych branż, których przedstawiciele zaprezentują swoje oferty.
Wśród systemów franczyzowych biorących udział w konferencji znajdują się:
- Subway
- Intelektualnie.pl
- Grupa ubezpieczeniowa AXA
- T-Net, Partner ORANGE & TP
- Bajart
- Grupa LPP posiadająca m.in. marki takie jak Reserved, MOHITO, Cropp, House

Konferencja jest bezpłatna i skierowana do wszystkich zainteresowanych franchisingiem. Każdy uczestnik będzie miał możliwość porozmawiania z prelegentami oraz przedstawicielami systemów sieciowych, którzy są specjalistami najwyżej rangi.
W ramach patronatu merytorycznego przedstawiciele Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych służyć będą również na miejscu bezpłatnymi konsultacjami w zakresie różnych aspektów związanych z franchisingiem w Polsce.

Szczegółowy program konferencji oraz wiele innych informacji na temat organizowanych inicjatyw znajdziecie Państwo na stronie organizatora – www.mtprovision.pl
Ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli chcesz zapisać się na konferencję możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej MTPROVISION, bądź pisząc na adres kontakt@mtprovision.pl

Konferencja będzie miała miejsce w Auli P, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ulicy Komandorskiej 118.

Start godzina 10:00, 24 listopada.
Zaprasza KNRK Hossa ProCapital