Spotkanie z Leszkiem Czarneckim

Zapraszamy 17 listopada 2010 r. na Politechnikę Wrocławską na spotkanie z Leszkiem Czarneckim i jego gośćmi.

Jak osiągnąć sukces za granicą? Przyjdź i dowiedz się od najlepszych!
Leszek Czarnecki - twórca sukcesu grupy finansowej Getin Holding, wspólnie z uczelniami wyższymi w Polsce, realizuje kampanię „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego”, której celem jest umożliwienie swobodnego dialogu między młodymi ludźmi a znanymi przedsiębiorcami.
Pierwsze spotkanie w roku akademickim 2010/2011 organizowane wspólnie z Politechniką Wrocławską odbędzie się na Auli w Gmachu Głównym w środę, 17 listopada br. w godz. 9:45 – 12:00.
Gośćmi specjalnymi spotkania będą:
Leszek Czarnecki, prywatny przedsiębiorca, inwestor giełdowy, założyciel i główny akcjonariusz m.in.: GETIN Banku, Noble Banku, Open Finance i LC Corp.
Adam Krzanowski, współzałożyciel i współwłaściciel Grupy Nowy Styl, która obecnie jest jednym z największych na świecie producentów krzeseł
Tomasz Szpikowski, współzałożyciel agencji zatrudnienia Work Service oraz laureat nagrody “Przedsiębiorca Roku” w kategorii Nowy Biznes.
Spotkanie będzie moderowane przez Andrzeja Jacaszka, redaktora naczelnego Harvard Business Review Polska.
Całość debaty będzie rejestrowana i zostanie wyemitowana na antenie stacji TVN CNBC Biznes.
Spotkanie będzie miało charakter otwartej dyskusji. Każdy jego uczestnik będzie miał możliwość zadania pytania Leszkowi Czarneckiemu, gościom specjalnym oraz moderatorowi.
Podczas spotkania Leszek Czarnecki oraz zaproszeni przez niego goście opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z wyborem i rozwojem ścieżki kariery.