Let Your Talents Grow

Weź udział w V edycji konkursu „Let Your Talents Grow” i wygraj atrakcyjne nagrody!

Start już 7 stycznia na www.pwc.com/kariera

Let Your Talents Grow zaprasza do udziału wszystkich studentów I, II, III roku studiów licencjackich, inżynierskich oraz jednolitych studiów magisterskich
.
Uczestnicząc w konkursie będziesz mieć okazję nie tylko zdobyć atrakcyjne nagrody, ale również poznać naszą firmę i rozwinąć swoje umiejętności biznesowe.

Aby wygrać, należy bezbłędnie odpowiedzieć na wszystkie pytania, które będą cyklicznie publikowane na naszej stronie internetowej, a także wykazać się kreatywną formą zapisu opublikowanych przez nas zagadnień. Liczymy, że nadesłane prace będą różnorodne i ciekawe.

Kalendarz tegorocznej edycji „Let Your Talents Grow”

7 stycznia 2011 Publikacja pierwszych pytań na www.pwc.com/kariera
31 stycznia 2011 Termin nadsyłania formularzy z odpowiedziami

Twórcy najlepszych prac konkursowych, otrzymają od nas:

Ale to nie wszystko! Autorzy 30 najwyżej ocenionych rozwiązań zostaną zaproszeni do programu „Student’s Spring Academy”. Są to trzy sesje warsztatowe z zakresu z umiejętności biznesowych, które odbędą się w warszawskim biurze PwC.

Poznaj PwC i daj się poznać!

Patroni medialni: Magiel, Manko, studentnews.pl, Universum Polska

Zespół konkursowy