Najlepsza praca magisterska o systemach ERP obroniona na UE

Najlepsza praca magisterska o systemach ERP obroniona na UE

Tegorocznym laureatem konkursu na najciekawszą pracę magisterską na temat oprogramowania zintegrowanego został Adam Pukocz, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Promotorem pracy jest prof. Adam Nowicki.
Konkurs po raz drugi zorganizowała wrocławska firma SENTE Systemy Informatyczne.
Zwycięska praca, opisuje proces wdrażania zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP w przedsiębiorstwach. Została obroniona w ub.r. na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów wspomnianej uczelni. Wyróżnia ją m.in. ciekawe ujęcie tematu, dobór przykładów wdrożeń tego rodzaju systemów w firmach, a także sposób prezentacji postawionych tez i ich argumentacja. - Zwycięstwo absolwenta wrocławskiej uczelni naszym zdaniem po raz kolejny potwierdza wysoką pozycję Wrocławia w kształceniu specjalistów, także z zakresu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem – mówi Daniel Urban, prezes zarządu SENTE Systemy Informatyczne.