Szkoła Wiosenna w Pradze

Szkoła Wiosenna w Pradze

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w nowej edycji Szkoły Wiosennej, organizowanej w dniach 9-13 maja 2011 przez uczelnię partnerską Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – University of Finance and Administration.
Temat przewodni tegorocznej szkoły to „Products for Common European Market”. Program obejmuje seminaria ze specjalistami Public Relations, projekty grupowe, wizyty w lokalnych firmach, jak również zwiedzanie Pragi wraz z przewodnikiem.
Oferta skierowana jest do studentów potrafiących pracować w grupie, kreatywnych, z dobrą znajomością języka angielskiego. Opłata za uczestnictwo wynosi 220 euro i obejmuje udział w zajęciach, zakwaterowanie oraz wyżywienie.
Termin zgłaszania podań upływa 15 marca 2011.
Szczegółowe informacje dostępne są również na stronie internetowej szkoły partnerskiej www.vsfs.cz.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Współpracy z Zagranicą (Magdalena Latoń, pokój 211 G).