Konkurs Blogger - wygraj płatny staż!

Obecnie poszukujemy do współpracy bloggera/redaktora, który weźmie udział w tworzeniu bloga, pełniącego jednocześnie funkcję serwisu edukacyjnego, łączącego inwestorów i obserwatorów rynku finansowego.

TWOJA PRZEPUSTKA DO KARIERY!
KONKURS BLOGGER
WYGRAJ PŁATNY STAŻ!

Opis konkursu:

Konkurs polega na przygotowaniu trzech artykułów z dziedziny finansów, ekonomii i rynków finansowych. Najlepsze artykuły zostaną opublikowane na blogu Szkoły Inwestowania, a zwycięzca otrzyma 3-miesięczny płatny staż w naszej firmie! Szczegóły oraz dodatkowe informacje o zasadach konkursu znajdziesz na stronie internetowej:

www.szkolainwestowania.pl/edukacja_finansowa

Wymagania:
Oferujemy:

Szkoła Inwestowania Sp. z o.o. jest firmą zatrudniającą specjalistów w dziedzinie finansów i ekonomii. Dostarczamy edukację, informację oraz narzędzia analityczne tworzone przez pasjonatów rynku finansowego. Nasz innowacyjny model biznesu jest odpowiedzią na potrzeby rynku finansowego. Potrafimy starannie dobierać najwyższej jakości usługi, spełniające wszelkie oczekiwania, edukacyjne, informacyjne oraz inwestycyjne.