Pracownicy Uniwersytetu w radzie Radia Wrocław

Edward Bratek, kanclerz Uniwersytetu Ekonomicznego i dr Katarzyna Kuźniar, pracownik Katedy Makroekonomii zostali wybrani przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji do Rady Nadzorczej Polskiego Radia Wrocław SA. Gratulując pracownikom naszej uczelni wyboru do tak ważnego w życiu Wrocławia ośrodka kulturotwórczego, życzymy realizacji wielu inicjatyw, które  będą wspierały wielowymiarowy rozwój  naszego miasta i regionu.
Nad działalnością wrocławskiej rozgłośni czuwać będą także Mirosław Szymanowski (pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej) i Wiesław Gałązka (specjalista PR).