Szkolenia dla studentów niepełnosprawnych

Szkolenia otwarte dla studentów niepełnosprawnych, z zakresu:
„Audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością wg normy EN ISO 9001:2008”
„Audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej wg normy ISO/TS 16949:2009”
„Audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg ISO 22000/HACCP”

Szkolenia prowadzone będą w soboty i niedziele, czas trwania każdego szkolenia to 16 godzin (2 dni). Zajęcia zostaną przeprowadzone w odpowiednio wyposażonych salach szkoleniowych na terenie miasta Wrocławia.
Zainteresowani studenci proszeni są o kontakt z: dr K. Gilga Pełnomocnikiem Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych w środy od 12 do 13 w pok. 208A; lub pocztą elektroniczną na adres: Krystyna.gilga@ue.wroc.pl