Konkurs "Praktyka inżynierii finansowej"

Ernst&Young organizuje kolejną edycję konkursu “Praktyka Inżynierii Finansowej”.  W konkursie biorą udział zespoły studentów z trzech uczelni, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Zapraszam do zgłaszania zespoły studenckie liczące 3 lub 4 osoby, chcące wziąć udział w konkursie. Członkami zespołów mogą być tylko studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Zgłoszenie powinno być przesłane mailem w jednym pliku tekstowym z zawarciem następujących informacji:
1.    Nazwa zespołu
2.    Imię i nazwisko, rok i kierunek studiów oraz adres E-mail kierownika zespołu
3.    Imiona i nazwiska, rok i kierunek studiów pozostałych członków zespołu
4.    Krótka charakterystyka kierownika oraz każdego członka zespołu (mini CV, nie więcej niż 50 wyrazów na osobę)
5.    Krótkie uzasadnienie chęci udziału w konkursie (nie więcej niż 100 wyrazów).

Zgłoszenie powinno być wysłane do 11 marca 2011 godz. 24.00 na adres mailowy:
krzysztof.jajuga@ue.wroc.pl

Zastrzegam sobie prawo wyboru zespołów spośród zgłoszonych.

Zespoły wybrane dostaną do 14 marca mailem informację o uczestnictwie w spotkaniu inauguracyjnym konkursu, które będzie mieć miejsce 15 marca o 10.00, sala 105 Z. Uczestnictwo w tym spotkaniu jest obowiązkowe dla zespołów wybranych do konkursu.

W załączeniu regulamin konkursu.