Największe badanie studentów w Polsce

Universum Student Survey 2011
Największe badanie studentów w Polsce

Weź udział w badaniu i wygraj laptop!

Który pracodawca byłby dla mnie najlepszy?
Jakim typem pracownika jestem?
Czy właściwie typuję swojego idealnego pracodawcę?
W jakiej branży mogę się sprawdzić?

Weź udział w badaniu na: www.universumsurvey.com/pl2011    i uzyskaj odpowiedź na te i wiele innych pytań odnośnie Twojej kariery.

Biorąc udział w badaniu przyczyniasz się do kształtowania opinii na temat polskich studentów. Ponadto, poświęcając swoje 15 minut na wypełnienie ankiety, otrzymujesz od nas:

- członkostwo na  www.Springboardr.com, które pomoże Ci w odkryciu, poznaniu i nawiązaniu kontaktu z Twoim idealnym pracodawcą

- przewodnik WetFeet: „Ace Your Interview – Rozmowa kwalifikacyjna”

Wśród uczestników rozlosujemy
•    laptop
•    kupony na zakupy w H&M,
•    kursy językowe
•    dwuosobowe wejściówki do Multikina

Uwaga! Badanie potrwa jeszczcze tylko do 11 marca! Nie zwlekaj, weź udział już teraz!

Celem badania jest poznanie oczekiwań studentów względem ich uczelni w zakresie przygotowania ich do pracy zawodowej. Badanie pozwoli także na przeanalizowanie wizerunku pracodawców, działających na polskim rynku oraz czynników odpowiedzialnych za ich atrakcyjność.

Badanie Universum Student Survey 2011 jest całkowicie niezależne. Odpowiedzi są anonimowe, a rozpowszechnieniu podlegają tylko zbiorcze wyniki.

Organizator: Universum

Patroni medialni:, Gazetapraca.pl, Students.pl, Dlastudenta.pl, Stepstone.pl, Harvard Business Review Polska,