Wykład otwarty "Jak wybrać najlepszą firmę, by zagwarantować sobie ..."

Zapraszamy wszystkich studentów na wykład otwarty pt.: "Jak wybrać najlepszą firmę, by zagwarantować sobie największe możliwe zarobki, awans i wpływ w najdłuższym możliwym czasie?".
Wykład będzie prowadzony przez:
Przemysława Waltera - międzynarodowy Coach, Trener i Konsultant Zarządzania. Wybitny praktyk z bardzo bogatym doświadczeniem. W swojej karierze przeprowadził już ponad 500 godzin indywidualnego coachingu z klientami. Do tego ma na swoim koncie ponad 5000 godzin spędzonych w Sali szkoleniowej jako Trener. Od blisko 8 lat współpracuje z Katedrą Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych. W swojej karierze doradzał i szkolił pracowników takich firm jak m.in.: IKEA Hanim S.A., KGHM Polska Miedź S.A., Colgate-Palmolive Sp. z o.o., Polkomtel S.A., Polomarket Sp. z o.o., PMPoland S.A., Ruukki Polska Sp z o.o., Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o., INVEST-BANK S.A., Volvo Polska Sp. z o. o., Telekomunikacja Polska S.A., POLAR S.A., Faurecja Wałbrzych Sp. z o.o., 3M Poland Sp. z o.o., Wrigley Poland Sp. z o.o. i wielu, wielu innych.
Termin: 29.03.2011 r.
Miejsce: sala nr 3 budynek P
Czas:  14.30 - 16.00

Zapisy prowadzone są w Biurze Karier, pok. 210, budynek E
Serdecznie zapraszamy!
„Szkolenie jest finansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu "Kuźnia Kadr 3, czyli wzmocnienie potencjału rozwojowego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poprzez rozszerzenie oferty edukacyjnej i lepsze przygotowanie studentów, i absolwentów".