Wygraj 3 dni w Poczdamie!

Biuro Karier i Promocji Zawodowej wychodząc na przeciw obecnym trendom na rynku pracy, przygotowało pakiet usług dla wszystkich studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W skład jego wchodzą: szkolenia, wykłady otwarte, doradztwo indywidualne oraz baza danych z aktualnymi ofertami pracy, praktyk w firmach, które z Biurem Karier współpracują.

W ramach międzynarodowej współpracy z niemieckim Uniwersytetem w Poczdamie (http://www.potsdam.de), Biuro Karier i Promocji Zawodowej stworzyło konkurs pomysłów na ofertę Biura. Pozwoli nam to uzyskać bardzo istotną odpowiedź na pytanie: co jeszcze Biuro Karier może zrobić, aby dostosować ofertę do potrzeb studentów.

Weź udział w konkursie i wygraj 3 dni w Poczdamie!

Kto może wziąć udział?

Wszyscy studenci i studentki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Co mam zrobić?

Opowiedz nam w dowolny sposób, jak się czujesz, jako kandydat na polskim oraz międzynarodowym rynku pracy, co więcej – jak Biuro Karier Uniwersytetu Ekonomicznego mogłoby Ci pomóc?

Puść wodze fantazji! Napisz esej, stwórz prezentację, nagraj film – forma pracy zależy od Ciebie! Liczymy na Twoją kreatywność!

Pamiętaj, to niepowtarzalna okazja, aby mieć wpływ na ofertę Biura Karier dla studentów!

Przy tworzeniu pracy mogą Ci pomóc odpowiedzi na poniższe pytania:

Dlaczego mam to robić?

Nagrodą w konkursie jest wyjazd do Poczdamu we wschodnich Niemczech na TransferDay oraz uczelniane gadżety! Wraz z teamem Biura Karier będziesz miał niepowtarzalną okazję do uczestnictwa w podsumowaniu projektu polsko-niemieckiej współpracy! Poznaj nowych ludzi, odwiedź malowniczo położone, zabytkowe centrum kulturalno naukowe za free! Wyjazd odbędzie się w terminie 28-30 września 2011.

Prosimy o osobiste dostarczenie podpisanej pracy do Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytetu Ekonomicznego – budynek E, II piętro, pokój 208.

Masz czas do 28 kwietnia!

Informacje o wynikach konkursu znajdziesz na stronie internetowej Biura Karier (www.biurokarier.ue.wroc.pl) 20.05.2011.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Adres WWW: http://www.biurokarier.ue.wroc.pl/artykul/KonkursPomyslow/