Konferencja „Wrocławskie dni inwestycji i mieszkań”

Konferencja „Wrocławskie dni inwestycji i mieszkań”
Organizowana na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przez MKNB Bankier, KNRK Hossa ProCapital oraz Stowarzyszenie Przyszłych Doradców i Menedżerów Cognitis konferencja łączy w sobie zagadnienia z zakresu nieruchomości i inwestycji.
Pierwszego dnia (29.03.2011) odbędzie się VI edycja konferencji "Mieszkanie dla Studenta i Absolwenta". Prelegenci przedstawią obecny rynek nieruchomości, a uzupełnieniem dla informacji zaprezentowanych szerokiemu gronu uczestników w formule wykładów otwartych będzie cykl popołudniowych warsztatów (Inwestycje w nieruchomość, Jak czytać księgi wieczyste).

Drugi dzień konferencji (30.03.2011)
to „Dzień Inwestora”, przeznaczony dla wytrawnych graczy i osób, stawiających swoja pierwsze kroki na giełdzie. Wykłady praktyków rynku zapewnią słuchaczom zdobycie wiedzy, która ułatwi podejmowanie zyskownych decyzji inwestycyjnych. W tym dniu odbędzie się również konkurs wiedzy o rynkach kapitałowych dla studentów "Twoja opcja na sukces", w którym główną nagrodą będzie sztabka złota!
Trzeciego dnia (31.03.2011) odbędzie się konferencja zatytułowana "W poszukiwaniu wartości firmy", podczas której będzie prezentowana tematyka procesu wyceny przedsiębiorstw pod kontem transakcji fuzji i przejęć oraz rekomendacji maklerskich.

Wśród uczestników każdego dnia konferencji rozlosowane będą nagrody!
Szczegółowe informacje na stronie: www.wdiim.ue.wroc.pl