Ernst & Young - Rekrutacja 2011 - termin na przesyłanie zgłoszeń to 3 kwietnia 2011 r.

Ernst & Young - Rekrutacja 2011 - termin na przesyłanie zgłoszeń to 3 kwietnia 2011 roku!

Wybierz prestiż międzynarodowej firmy doradczej Ernst & Young. Czeka Cię szybki rozwój, stabilna i satysfakcjonująca praca

w międzynarodowym zespole specjalistów oraz ścieżka awansu, która zależy wyłącznie od Twoich osiągnięć i umiejętności.

Jeżeli jesteś absolwentem, studentem III roku lub studentem studiów magisterskich, posiadasz zdolności analityczne, innowacyjne

podejście do problemów i informacji oraz posługujesz się biegle angielskim - dołącz do nas.

Poszukujemy Praktykantów i Asystentów do działów:

Sprawdź aktualne oferty i aplikuj on-line do 3 kwietnia 2011 r.

Więcej informacji na www.ey.com.pl/kariera