Studencki Nobel 2011

Studencki Nobel 2011 to III edycja konkursu na najlepszego studenta organizowanego przez (oceniana wszechstronność naukowa, społeczna, biznesowa).Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Konkurs polega na wyborze i promowaniu utalentowanych żaków, zarówno z państwowych, jak i z prywatnych szkół wyższych w Polsce oraz najlepszego wśród najlepszych – zwycięzcy Studenckiego Nobla. W Konkursie nagradzani są także najlepsi studenci w 10 kategoriach, takich jak: nauki rolniczo – przyrodnicze, inżynieryjne i techniczne, medyczne i o zdrowiu, prawnicze, ekonomiczne, humanistyczne, ścisłe, sztuka, sport, języki obce.

Na zwycięzców etapu regionalnego i ogólnopolskiego czekają atrakcyjne i wartościowe nagrody.

Zgłoszenia do konkursu można składać do 10 kwietnia przez internet na stronie studenckinobel.pl oraz w siedzibie NZS (PWr budynek C-13 pok. 3.22, UE budynek B/F pok. 11 w godzinach 12-14)

Zapraszamy!