Ważna informacja dotycząca Ekonomaliów 2011

Chcę uspokoić i poinformować wszystkich studentów Uniwersytetu Ekonomicznego , że informacja dotycząca odwołania Ekonomaliów 2011 była jedynie akcją promocyjną i primaaprilisowym żartem ;). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby coroczne święto studentów Uniwersytetu Ekonomicznego powróciło na kampus uczelni. Fałszywa informacja była przygotowana przez pion promocji projektu Ekonomalia 2011 i miała na celu wzbudzenie zainteresowania nadchodzącą imprezą wśród studentów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję , w szczególności Władzom Uczelni i Biuru Promocji.
Cały czas zachęcamy Was do odwiedzania i polubienia naszego fan page’u na Facebook’u www.facebook.com/Ekonomalia    , gdzie codziennie są konkursy z nagrodami oraz naszej strony www.ekonomalia.pl

Koordynator projektu Ekonomalia 2011
Wojciech Kasprzyk