Złote medale naszych sportowców

Tenisistki i tenisiści stołowi zdobyli złote medale Akademickich Mistrzostw Polski .
Panie w składzie: Anna Janta-Lipińska I rok MSU ZiF, Anna Żak II NE, Anna Janas III IE, Renata Soboń II NE wygrały klasyfikację generalną i klasyfikację typów uczelni. Zdobyły w ten sposób prawo gry w Akademickich Mistrzostwach Europy k tóre w tym roku odbędą się w lipcu na portugalskiej Maderze.
Panowie w składzie: Kamil Duniec II NE, Przemysław Iwuć II NE, Piotr Janik II ZiF oraz mgr Rafał Michalak - prac. wygrali klasyfikację w typach uczelni, a w generalnej zajęli piąte miejsce. Trenerem obu zespołow jest mgr Tomasz Dąbrowski.