The B.e.s.t.-ory

The B.e.s.t.-ory   13 kwietnia (środa)

Już po raz 10 studenci Uniwersytetu Ekonomicznego mają okazję nagrodzić najlepszych pracowników naszej Alma Mater.

W tym roku gala zostanie przeprowadzona w konwencji bajkowej, a swoich kandydatów można nominować w 8 kategoriach.

Dodatkowo, na każdego, kto pojawi się na gali czekają niespodzianki (zaproszenia do teatrów, kupony do centrum Spartan, zaproszenia na pizze, kubki, koszulki i inne gadżety). Do wygrania także netbook, roczny kurs językowy od SJO oraz rower.

Dla obecnych na gali - zwolnienia rektorskie (tradycyjnie nie dotyczy to laboratoriów na IE;)).

Gościem specjalnym imprezy będzie prof. Jan Miodek.

Zagłosuj w terminie 4-10.04 na:

do zobaczenia na gali 13.04 o godz. 10-11:30 w bud. P, sala 1-2!

Niezależna Gazeta Studentów B.e.s.t.