Więcej młodego biznesu dzięki środkom unijnym

29 marca uroczyście zainaugurowało swoją działalność nowe biuro Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości we Wrocławiu, który od 2005 roku z powodzeniem funkcjonuje przy Uniwersytecie Ekonomicznym i Wyższej Szkole Bankowej.  Dzięki nowym, profesjonalnie wyposażonym pomieszczeniom, młodzi wrocławianie dostaną jeszcze więcej możliwości do realizowania swoich biznesowych pomysłów.
W związku z inauguracją każdy, kto do 15 kwietnia zdecyduje się na otwarcie biznesu z AIP, w pierwszym miesiącu działalności otrzyma pakiet innowacyjnych usług bezpłatnie.