Przedsiębiorcza wiosna z Projektem 21

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie z Ambasadorami przedsiębiorczej inicjatywy pod nazwą Projekt 21. Współorganizowana z Instytutem Copernicus, prowadzona przy wsparciu Orange, HRK, Herbapol i innych firm, kampania społeczna ma pobudzić studentów oraz absolwentów do twórczego działania.
Spotkanie z przedstawicielami wyższego szczebla managerskiego największych firm działających na terenie Polski odbędzie się dnia 19 kwietnia o godzinie 13.00 w Budynku P, Sala 1 Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Goście spotkania opowiedzą o tym jak stawać się przedsiębiorczym, by w sposób świadomy planować karierę lub założenie własnego biznesu, a gośćmi będą:
•    Dyrektor Biura Innowacji w PKO Banku Polskim –Michał Macierzyński
•    Dyrektor Zarządzający tuPolska – Paweł Wencel
•    Główny ekonomista Bankier.pl- Bogusław Półtorak
Projekt 21 zakłada organizację spotkań na uczelniach w całym kraju. Do tej pory po gali inauguracyjnej w Warszawie, Ambasadorowie kampanii społecznej odwiedzili
5 szkół wyższych przy jakich działają Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Projekt 21 wróci na uczelnie tuż po przerwie wakacyjnej.
Zainteresowanych szczegółami projektu zapraszamy do serwisu www.projekt21.eu . Na stronie znajdują się informacje o idei całej inicjatywy, organizatorach spotkań oraz kalendarium najbliższych wydarzeń Projektu 21.
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to instytucja promująca i rozwijająca przedsiębiorczość. Mamy doświadczenie w prowadzeniu projektów finansowanych ze środków unijnych oraz budżetu państwa. Oferujemy kompleksowe wsparcie firmom istniejącym na rynku oraz osobom planującym otwarcie własnego biznesu. Jednym
z głównych obszarów naszej aktywności jest nowatorski w skali Europy Program Preinkubacji.
Dodatkowych informacji udziela: Marta Kajrowicz marta.kajrowicz@inkubatory.pl