Członkowie KN Rachunkowości Zarządczej „Controller” tryumfują

18 kwietnia sześcioro studentów wydziału ZIF wzięło udział w X Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych zorganizowanym przez Koło Naukowe Rachunkowości przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
W klasyfikacji drużynowej obejmującej znajomość programu Symfonia I miejsce zajęli: Joanna Murzyńska, Mariola Kotłowska i Bartosz Kołodziej. Na miejscu III znaleźli się: Agnieszka Jakubowska, Bruno Pajączkowski i Rafał Schmidt.
W klasyfikacji indywidualnej obejmującej testy przygotowane przez KPMG, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz Katedrę Rachunkowości UMK w Toruniu V miejsce zajęła Mariola Kotłowska, VII miejsce Bruno Pajączkowski, VIII miejsce Joanna Murzyńska i IX miejsce Bartosz Kołodziej.