Semestralne studia w Sankt Petersburgu

Dział Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór studentów na semestralne studia (semestr letni 2011/2012) w Państwowym Uniwersytecie Ekonomiki i Finansów w Sankt Petersburgu.
Wymagania:
- średnia ocen z całego okresu studiów odbytych do tej pory  - minimum 4.0
- oferta skierowana jest do studentów III roku studiów I stopnia oraz do studentów studiów II stopnia
- wymagana znajomość języka rosyjskiego i angielskiego (certyfikat zewnętrzny lub potwierdzenie nauki w uczelni).
Podania prosimy składać w Dziale Współpracy z Zagranicą, budynek G, pokój 213 do dnia 21 października br. Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami odbędą się dnia 26 października o godz. 11:00, budynek G, pokój 213.