Test wiedzy ekonomicznej

Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej to sprawdzian nie tylko dla tych, którzy w zagadnieniach z ekonomii czują się jak ryba w wodzie. To także dobra zabawa dla młodzieży, która nie zdecydowała jeszcze o dalszej drodze swojej edukacji. Zanim najlepsi wezmą udział w teście głównym, przeprowadzone będą pretesty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ich zwycięzca otrzyma nagrodę 10 000 tys. złotych na rzecz swojej szkoły. Młodzi będą mogli też wziąć udział w konkursie filmów amatorskich.

Przygotuj się i wygraj! Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej już 23 stycznia na antenie TVP1. TVP Polonia oraz w internecie. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do porannego programu Jedynki „Kawa czy Herbata”.

www.testwiedzyekonomicznej.tvp.pl