Informacja dla pobierających stypendium socjalne

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Rektora UE z dnia 23 grudnia 2011 r. z dniem 1 stycznia 2012 r. uległa zmianie podstawa naliczania stypendium socjalnego i obecnie wynosi 782 zł. Ponadto, w okresie od stycznia do czerwca 2012 r., studenci pobierający stypendium socjalne, otrzymają stały dodatek w wysokości 150 zł miesięcznie. W związku z powyższym osoby, które do tej pory nie składały wniosków o pomoc materialną, mogą je złożyć  do końca stycznia 2012 r. w  Dziale Domów Studenckich w pok. nr 7. Cały czas obowiązują zaświadczenia o dochodach za rok 2010.
Studenci są proszeni o odbiór decyzji.