Kampania społeczna Natura 2000

natura2000_klipsKatarzyna Nosowska wspiera Naturę. Poznaj kampanię "Natura 2000.Poczuj to!"

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w kampanii społecznej na temat programu Natura 2000. W ramach kampanii odwiedzamy największe ośrodki akademickie - już wkrótce zawitamy do Wrocławia, Katowic, Gdańska, Białegostoku oraz Bydgoszczy. Na naszym stoisku będzie można porozmawiać o programie Natura 2000, obejrzeć teledysk Katarzyny Nosowskiej do utworu "O lesie" - dedykowany naszej kampanii, a także wziąć udział w konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody.

Będziemy nie tylko na uczelniach, ale też na targach pracy "Dni Kariery" w całej Polsce. Dlaczego tam? Bo zarządzanie siecią Natura 2000 otwiera ogromne perspektywy zawodowe dla studentów.

Wszystkich zainteresowanych zdobyciem doświadczenia zawodowego związanego ze zrównoważonym rozwojem zapraszamy do udziału w II edycji Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju. Realizację planujemy już w kwietniu 2012 r. Udział w Akademii to szansa na zdobycie płatnego  stażu w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska lub w Regionalnych Dyrekcjach Ochrony Środowiska.

Dowiedz się więcej o programie Natura 2000 i możliwościach jakie daje młodym ludziom! Zarejestruj się na platformie e-learningowej e-natura2000.pl. Wszyscy studenci, którzy pomyślnie ukończą szkolenie on-line otrzymają certyfikaty. Warto się nim pochwalić w swoim CV.

Dołącz do nas na Facebooku (http://www.facebook.com/poczujnature ). O naszych działaniach dowiesz się więcej na stronie www.poczujnature.pl

Zachęcamy do udziału w konkursach, w których do wygrania będą single Katarzyny Nosowskiej, ambasadorki kampanii "Natura 2000. Poczuj to!"

Działanie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

ciag_znakow