Rekrutacja do AIESEC

POSTAW NA PRZYSZŁOŚĆ POPRZEZ ZABAWĘ

Już 30 stycznia we Wrocławiu rozpoczyna się kolejna rekrutacja do AIESEC – największej organizacji studenckiej na świecie, działającej w 110 krajach i zrzeszającej ponad 50 000 studentów. Ci, którzy zainteresowani są działalnością organizacji mogą wypełnić dostępną na stronie aplikację: www.wroclawue.aiesec.pl Rekrutacja potrwa do 16 lutego.
Międzynarodowe środowisko pracy, konferencje, praktyka, umiejętności przywódcze, kontakty z firmami. To część z rzeczy, jakie zapewnia AIESEC swoim członkom. Jeśli jesteś studentem i szukasz pomysłu na wartościowe spędzenie swojego czasu, nie wahaj się przyjść do nas. AIESEC da Ci możliwość poznania ciekawych ludzi z całej Polski oraz
z zagranicy zarówno w trakcie działalności w projekcie, jak i podczas licznych narodowych
i międzynarodowych konferencji. AIESEC to okazja na zdobycie umiejętności przywódczych, pracy w grupie, umiejętności miękkich oraz poprawę znajomości języka. To także szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego, również za granicą i nawiązanie kontaktów z firmami.
AIESEC jest dla mnie przede wszystkim motywacją do działania, robię to, co lubię. Nie tylko robię coś dobrego dla otoczenia, ale też zdobywam świetne doświadczenie zawodowe. Nauczyłam się pracy w grupie, zarządzania czasem i innych umiejętności miękkich. Jednocześnie poznałam w AIESEC wielu wspaniałych ludzi – mówi Justyna, studentka
3 roku stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim.
Wszystko, czego się nauczyłam wzięło początek właśnie z AIESEC. Mnóstwo szkoleń zagranicznych, wyjazdy, znajomości, rozmowy na wysokich szczeblach, gdzie czuliśmy się naprawdę dobrze – dodaje Małgorzata, była członkini AIESEC, obecnie pracująca na stanowisku dyrektora finansowego.
AIESEC cieszy się uznaniem nie tylko studentów, ale także firm, organizacji i jednostek na całym świecie. Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi korporacjami jak
np. Ernst&Young będącym partnerem strategicznym AIESEC Polska oraz obecnej rekrutacji. Na działalność w organizacji AIESEC nigdy nie jest za późno. Studenci mogą rozwijać się w obszarach: sprzedawcy, marketingowca czy HRa. To szansa na zdobycie umiejętności cenionych na rynku pracy.
„AIESEC był prawdopodobnie rzeczą, która najbardziej wpłynęła na mnie na studiach. Dzięki AIESEC nauczyłem się funkcjonować w międzynarodowym otoczeniu, wykonywać swoje zadania w najkrótszym możliwym czasie, przeć do przodu będąc przepełnionym entuzjazmem. Jestem pewien, że AIESEC jest najkrótszą drogą by poznać możliwości
i charakter liderów jutra.” - Vaclav Klaus, Prezydent Republiki Czeskiej.
Więcej informacji na temat AIESEC, rekrutacji oraz projektów, w których możesz działać znajdziesz na stronie www.wroclawue.aiesec.pl oraz na Fan Page’u: www.facebook.com/aiesecwroclawue
Joanna Lewandowska
Brand Manager
email: joanna.lewandowska0@gmail.com

Czym jest AIESEC?
AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów. Jest obecny w 110 krajach na świecie i liczy 50 000 członków. W AIESEC tworzysz i prowadzisz projekty o różnorodnej tematyce m.in. marketing, technologie informacyjne, edukacja międzykulturowa itp.
Masz również możliwość wyjazdu na praktykę zagraniczną, bierzesz udział w międzynarodowych konferencjach, a także zdobywasz nowe umiejętności takie jak: zarządzanie czasem, sztuka prezentacji, sprzedaż, negocjacje.