Seminaria z Praktykami Biznesu. Rekrutacja już rozpoczęta.

Seminaria z Praktykami biznesu to cykl elitarnych spotkań, które umożliwią studentom rozwijanie cennych kompetencji oczekiwanych na rynku pracy. Prowadzone z wykwalifikowanymi specjalistami są okazją do kontaktu z zasobami wiedzy popartej wieloma latami doświadczeń oraz sukcesami w swojej branży.
Seminarium jest jedną z form edukacji praktycznej kierowanej do studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w ramach Projektu Kuźnia Kadr 3.
Seminarium obejmuje 12h - 4 spotkania po 3h lekcyjne, odbywające się w godzinach popołudniowych.

Seminaria potrwają od marca do maja 2012.

Formularz rekrutacyjny oraz pełna lista z tematyką seminariów znajduje się na stronie Kuźni Kadr 3

Liczba miejsc ograniczona!

Liczysz na dobrą przyszłość – licz na siebie i skorzystaj z udziału w Seminarium z Praktykami Biznesu