Wrocław Global Forum

Wrocław Global Forum to międzynarodowe wydarzenie, które od dwóch lat przyciąga do Wrocławia znamienitych gości świata polityki, biznesu oraz ekonomii. Podczas trzydniowej debaty omawiana jest tematyka partnerstwa transatlantyckiego w kontekście demokracji, bezpieczeństwa, a także ekonomii i biznesu. Podczas uroczystej kolacji wręczane są także prestiżowe nagrody Freedom Awards osobom, które aktywnie wspierały działania na rzecz pokoju na świecie.

Poprzednie edycje Forum zgromadziły wielu znamienitych gości, wśród których znaleźli się między innymi: Bronisław Komorowski, Jerzy Buzek, Vladimir Filat, Javier Solana, John McCain, Radosław Sikorski, Generał James L. Jones (USMC), James Steinberg, Alexander Vershbow, Jan Kulczyk, Norman Davis czy Ales

Organizatorem wydarzenia jest amerykański think – tank Atlantic Council of the United States oraz Miasto Wrocław.

Wszystkich zainteresowanych wolontariatem podczas Wrocław Global Forum odbywającego się w terminie 31.05.2012 - 02.06.2012 prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a my skontaktujemy się z Wami odnośnie szczegółów.

Rada Uczelniana Samorządu Studentów