Rekrutacja do Dolnośląskiego Studenckiego Forum Business Centre Club

Rekrutacja do Dolnośląskiego Studenckiego Forum Business Centre Club

Kim jesteśmy? Dolnośląskie Studenckie Forum Business Centre Club oficjalnie zostało zarejestrowane 8 września 2003 roku przy Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Obecnie jest jednym z 18-stu prężnie działających regionów ogólnopolskiej organizacji Studenckie Forum BCC.
Misję spełniamy poprzez realizację regionalnych edycji ogólnopolskich projektów, jak i przez własne inicjatywy. W tym roku akademickim przeprowadziliśmy już projekt Inteligencja Finansowa. Przed nami jeszcze wiele wyzwań, m. in.: Festiwal Przedsiębiorczości BOSS, Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, Przedsiębiorcza Kobieta oraz Złoty Krawat.

Jesteś kreatywny, otwarty i cechują Cię wyjątkowe umiejętności? Dążysz do samorealizacji i w czasie studiów chcesz zdobywać doświadczenie? Wystarczy, że dołączysz do naszego grona a staniesz się jednym z przedsiębiorczych i wyjątkowych studentów!

Dzięki nam możesz pozyskać nie tylko kontakty ale wiele niezbędnych umiejętności do egzystencji w świecie biznesu.

Dlaczego właśnie my?
•    Tylko z nami pozyskasz wyjątkowe umiejętności!
•    Tylko z nami zdobędziesz doświadczenie jako student!
•    Tylko z nami nawiążesz wiele wartościowych kontaktów!
•    Tylko z nami zaistniejesz w świecie biznesu!
•    Tylko z nami nauczysz się pracy w grupie!
•    Tylko z nami dobrze zagospodarujesz swój wolny czas!

Jeśli interesujesz się biznesem, chcesz być członkiem ogólnopolskiej prestiżowej organizacji studenckiej o unikalnym profilu działalności, a do tego lubisz dobrą zabawę w doborowym towarzystwie to nasza organizacja jest właśnie dla Ciebie.

Dolnośląskie Studenckie Forum Business Centre Club – APLIKUJ JUŻ TERAZ
Na zgłoszenia czekamy do 14 marca. Więcej dowiesz się z naszej strony: