StartAP - Akademia Przedsiębiorczości

Otwórz się na biznes!
Weź udział w StartAP - Akademia Przedsiębiorczości i zacznij zarabiać.

Po raz kolejny Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR oferuje wrocławskim studentom cykl szkoleń dotyczących tematyki zakładania i prowadzenia własnej firmy. Formuła pozostaje niezmienna – pięć dni szkoleń podzielonych według tematów:

Planujesz (19 marca): Projektowanie własnej firmy, tworzenie skutecznego biznesplanu, analiza rynku.
Finansujesz (20 marca): Aspekty finansowania zakładanej działalności.
Zarządzasz (21 marca): Prowadzenie firmy z sukcesem.
Rozwijasz (22 marca): Ścieżki, którymi może podążać młoda firma, aby stać się jeszcze lepszą!
Wygrywasz (23 marca): Panel dyskusyjny wieńczący całość.

Szkolenia będą prowadzone przez przedstawicieli takich firm, jak m.in: Speedup Group, Microsoft czy Allegro. Dla uczestników przewidziane są nagrody o wartości ponad 100zł. Ponadto, najaktywniejsi będą mogli wygrać iPada 2!

Całość będzie miała miejsce na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Zapisy ruszają już 13 marca od godziny 19:00 na naszej stronie internetowej www.startap.wiggor.pl.
Zapraszamy również na naszego fanpage’a www.facebook.com/StartAP