Karierosfera – daj się ponieść karierze!

Rozpoczął się pierwszy etap Karierosfery – największego, ogólnopolskiego konkursu, w którym do wygrania są płatne praktyki w renomowanych firmach. Uczestnik konkursu już na samym początku wybiera jedną spośród siedmiu konkursowych dziedzin:
Marketing – Patron Dziedziny Danone
Audyt – Patron Dziedziny Ernst&Young
PR – Patron Dziedziny Procontent
Zarządzanie Infrastrukturą IT – Patron Dziedziny Danone
Finanse Przedsiębiorstw – Patron Dziedziny PWC
IT w Bankowości – Patron Dziedziny ING Bank Śląski
Inżynieria Oprogramowania - Patron Dziedziny Tieto
Karierosfera składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich, to test internetowy dostępny na stronie www.karierosfera.pl w terminie 9 – 26 marca  Test składać się będzie z 10 zamkniętych pytań z wybranej dziedziny oraz ogólnej wiedzy biznesowej. Najlepsi  przejdą do II etapu i rozwiążą test pisemny na jednej z 13 największych polskich uczelni (w tym na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym). Finaliści spotkają się we Wrocławiu, aby rozwiązać ostatnie zadanie – case study przygotowane i przeprowadzone przez przedstawicieli firm, pełniących funkcje Patronów Dziedzin.
Nie przegap swojej szansy – masz czas do 26 marca!
Partnerem Strategicznym projektu jest firma Danone. Konkurs objęty jest Patronatem Honorowym JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, prof. dra hab. Bogusława Fiedora  a także Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Patroni medialni: pracuj.pl, proto.pl, bankier.pl, students.pl.
Organizator – Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR  zaprasza!